Сума мінімального замовлення 250 грн

Про нас

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин !

Мене звуть Шахін Бабаєв

я генеральний директор компанії "FIXPRO" !

Перед відкриттям свого першого магазина, довгий час працював в цій же сфері на інших підприємців, відповідно був повністю вивчений, закоханий в свою роботу.

2015
Почав свою кар'єру з початку 2015 року, відкривши магазин в г. Харьков в ТЦ БАРАБАШОВО! Відносився дуже відповідально до кожного клієнта, відповідно заслуживши велику довіру до себе !
2017

Через два роки, в 2017году відкрили ще один магазин неподалік, розширивши свій асортимент в двоє !

Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найрізноманітніші, новітні кріпильні вироби .

Ми пройшли довгий шлях, тому ми точно знаємо, в якому напрямку слід йти, пропонуючи вам високоякісні, але економічні продукти. Ми пропонуємо все це, забезпечуючи відмінне обслуговування клієнтів і дружню підтримку. Ось чому ми задовольнили всіх своїх клієнтів по всій Україні і раді бути частиною індустрії кріпильних виробів.

2020

2020 рік - Ми відкриваємо інтернет-магазин! На численні прохання наших клієнтів ми це зробили!

Скажу чесно, з таким асортиментом зробити нам це вдалося з третього разу!)

Було дуже-дуже важко, було витрачено величезну кількість часу і сил !

Тепер наша мета задовольнити наших клієнтів всіма аспектами торгівлі в інтернет-магазині, починаючи від обслуговування клієнтів, безпеки оплати, швидкої збірки товару, постійної наявності товару, ціною і т.д. Кожен наш клієнт отримує якісну консультацію чи послугу. Без нервів, зайвої витрати часу і за прийнятною для ринку ціною. Кожен день ми стаємо надійніше і доступніше для кожного.


2021

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!

Наприкінці 2021 року відкриваємо третій магазин у м.Харків, Ринок "Героїв Праці", біля Супермаркету "РОСТ" магазин №185, ряд 2 . Героїв Вулиця праці 15/54